Jak efektywnie zbierac pieniadze?

Jak efektywnie zbierac pieniadze?

Profilowanie - Kilka przydatnych Przykłady

Profilowanie jest działalnością śledczych, w których ktoś szuka konkretnych elementów charakteryzujących rzecz lub osobę, grupę społeczną, a nawet organizacji.

Profilowanie jest stosowany w wielu różnych przedsiębiorstw. W branży konsultingowej napotkania profilowanie kiedy konsultant jest do zrobienia pracę i naukę (lub nauczyć) podstawowe informacje na temat organizacji.psycholog Warszawa O niektórych głównych cech oraz o pytanie: co czyni tę specyficzną organizację ciekawego i gdzie chcesz - zgodnie z profilem - spodziewać się problemów i poszukiwania najlepszego rozwiązania.

Instytucje finansowe użyciu profilowania, aby lepiej obsługiwać swoich klientów. prześledzić ich zachowanie finansową klienta i na podstawie tych frezowanie Wrocław informacji stanowią one profil; niektórzy klienci są aktywni przedsiębiorcy i zostanie przedstawiony większe ryzyko produktów i usług. Nawet z perspektywy, która została żeglować wokół miejsca przed skontaktowaniem, bank będzie już znać kilka podstawowych cech tego potencjalnego klienta.

Firmy ubezpieczeniowe również użyć profili mechanizmów. Im wyższy profil ryzyka młodego kierowcy jest bardzo ważna informacja dla ubezpieczyciela. Chodzi przede wszystkim o statystyki i prawdopodobieństwa, ale dla ubezpieczyciela jest podstawową działalnością; prawdopodobieństwo wypadku.

Jak efektywnie zbierac pieniadze?

Karny (lub sprawcy) profilowanie jest praktyką od końca 19 wieku ... "Przez wiele lat, praca poszczególnych psychologów i psychiatrów może być opisany jako profilowania". ... Pierwszy przykład ... dr Thomas Bond, chirurg policji, który przeprowadził sekcję zwłok Mary Kelly, ostatnia z ofiar Jack the Ripper jest ... Zasugerował, że śledczy szukają spokojnej inoffensive poszukuje mężczyzny, prawdopodobnie w średnim wieku i starannie ubrany ... http://www.crimelibrary.com/ criminal_mind / profilowanie / profiling2 / 2.html)

Według Wikipedii, "profilowanie karne jest uważany za" Trzecia fala "nauki śledczego: pierwsza fala było badanie śladów ... druga fala badanie samego przestępstwa, to trzecia i ostatnia fala jest badanie nienormalny psychikę przestępcy ".

Wszystkie obszary, gdzie profilowanie jest opłacalna, szkodliwe i skuteczny. Ostatnie zawirowania jest jednak o profilowania rasowego. Wymaga się bliżej.

© 2006 Hans Bool

Hans Bool jest założycielem Astor Białej tradycyjny Management Consulting firma, która oferuje narzędzia do zarządzania on-line. Wystarczy popatrzeć na niektóre z naszych bezpłatnych narzędzi zarządzania


- autor artykułu