W jakim banku oplaca sie zakladac lokate?

Laptop do najnowszych gier

Laptop Marka i model: Acer Aspire 3640

Problem: Ten laptop przyszedł z następującym reklamacji:

Nie rozpoznano USB (jedno z urządzeń USB podłączonych do tego komputera jest uszkodzony i system Windows nie rozpoznaje go. Aby uzyskać pomoc w rozwiązaniu tego problemu, kliknij ten komunikat).tasiemki bawełniane

Diagnoza, przyczyny i środki zaradcze: Za każdym razem, USB jest włożona do tego laptopa następujący błąd wyjdzie: biuro księgowe gdynia USB nie Uznane (jedno z urządzeń USB podłączonych do tego komputera jest uszkodzony i system Windows nie rozpoznaje go uzyskać pomoc w rozwiązaniu tego. problemu, kliknij ten komunikat).

Jedną z przyczyn tego problemu jest to, że sterownik dla kontrolera USB zostanie uszkodzona. Pierwszą rzeczą, jaką zrobiłem było zaktualizować sterownik dla kontrolera USB. Po zaktualizowaniu sterownika, problem nadal istnieje. Jeśli poprzednie metody nie można rozwiązać ten błąd, trzeba naprawić lub ponownej instalacji systemu operacyjnego Windows, ponieważ czasami O. S. (Operating System) zostanie uszkodzony z powodu wirusów lub innych powodów. Kiedy skończyłem naprawę O. S., włączyłem laptopa ponownie i niestety problem nie zniknął. Myśląc, że uszkodzony system nie może być przywrócony po prostu naprawy systemu operacyjnego, drugi krok zrobiłem było to, że ten laptop nadzieję sformatowany można go przywrócić. Po formatowania laptopa i zainstalowanie odpowiednich sterowników urządzeń peryferyjnych nadal bez powodzenia, ponieważ błąd nie został wyeliminowany.

Powiedziałem sobie: "To nie może być" zwykle kiedy sformatowany w systemie operacyjnym Windows, a wszystko wróci do normy, ale w tym przypadku tak się nie stało. Teraz podejrzany problem sprzętowy na laptopie, więc zdecydowałem się rozbierać laptopa i uwolnić płytę główną ze wszystkich pyłów, jak to, co mówiłem na moich poprzednich artykułach, że pył jest również jednym z czynników, który powoduje, że płyta będzie podzespoły elektroniczne zwarte.
pisanie prac licencjackich
- autor artykułu