Jak wziac lokate?

Jak wziac lokate? Dlaczego laptop nie chce sie wlaczyc

Nie może być kilka problemów, które utrzymują swój laptop przed włączeniem. Jednak większość czasu, rozwiązanie jest bardzo proste. Możesz też wypróbować następujące wskazówki.

Jednym ze sposobów, w których można spróbować zaczyna swój laptop, aby włączyć ponownie został opisany tutaj.naklejki reklamowe Wyjmij przewody lub kable, które mogą być podłączone do laptopa. Następnie wyjąć baterię zgodnie z instrukcją. Po tym, trzeba trzymać laptopa do góry nogami (panel klawiatura musi zmierzyć się z podłogi) i podczas gdy laptop jest w tej pozycji, należy nacisnąć odpowiedni przycisk zasilania przez około 30 sekund. Twój laptop nie chce się uruchomić na tym etapie. Gdy już to zrobisz, dostać laptopa prawidłową stroną do góry po raz kolejny. umieścić go na płaskiej powierzchni. Podłączyć wszystkie przewody i kable z powrotem w tym że wcześniej usunięte. Włóż baterię z powrotem. Teraz spróbuj włączyć laptopa. W większości przypadków powinno to działa! Jeśli laptop nadal nie włącza się, możliwe jest, że może być konieczne naprawy laptopa gniazdo zasilania DC.

Powyższa metoda ma pracować prawie za każdym razem upartym laptop nie uruchamia się. Nawet laptopy, które zostały pozostawione na śmierć są znane zacząć używać tej procedury.

Jednak zdarza się, że to może nie działać. Jeden taki czas, gdy karta pamięci RAM może opracowali jakiś związek lub błąd wykonania. Można temu zaradzić poprzez usunięcie karty RAM i wstawienie go ponownie. Następnie przejść metodzie opisanej powyżej laptop prawdopodobnie włączyć. Jeśli nawet to nie pomoże, wymień kartę pamięci RAM. Spróbuj wyłączyć na swoim laptopie teraz. Przed wyjmując wewnętrzne elementy do naprawy laptopa uważać z statycznych i jeśli nie jesteś comfertable prosimy odwiedzić lokalny sklep naprawa komputera, proponuję udać się do kreatora COMPUTER INC, którzy wykonują tego rodzaju pracy do 30 $ lub i zaopatrzyć wszystkie części zamienne i uzyskać dostęp do naprawy laptopa zrobić w krótkim czasie.

transport drobnicowy
- autor artykułu