Jak brac kredyt na dom i czy to sie oplaca?

Jak brac kredyt na dom i czy to sie oplaca?

5 rzeczy nie do zrobienia z zewnętrznego dysku twardego

Niedawno usłyszałem historię faceta, który kupił nowy zewnętrzny dysk twardy 1TB i skopiowane wszystkie dane ze swojego komputera przenośnego (cała jego istota) na dysku. Następnie przystąpił do uruchomienia ożywienie na swoim laptopie, aby pozbyć się niepotrzebnych śmieci lat, którą nagromadzonych w ciągu ostatnich 2 lat. Gdy przyszło do przesyłania swoich danych z powrotem na laptopie z jego napędu, zdał sobie sprawę, że zewnętrzny dysk twardy nagle mniej czułe niż kawałek drewna martwego! Stracił wszystkie muzykę, filmy i dokumenty robocze, którą nagromadzone przez lata, jak również, że zdjęcie (jedyny dowód) Zabrał tego modelu słodkie, że pocałował 5 lat temu, zanim odkrył radości picia piwa, a następnie przekształcony w nadwadze, Wannabee jock którzy nigdy którą miał szansę takiego ponownie.

Faktem jest, że zewnętrzny przenośny dysk twardy jest bardzo nietrwały charakter, a biorąc pod uwagę ogromne ilości informacji, które możemy nosić na nich, ważne, że wiemy i rozumiemy kilka bardzo ważne nakazów i zakazów przy obchodzeniu się z tym cargo cenne. Mam przygotował listę 5 najczęstszych rzeczy nie robić z zewnętrznego dysku twardego, to sprawdzić:

1. Upewnij się, że używasz odpowiedniego zasilacza

Prawdopodobnie numer jeden podejrzany o zamordowanie tysięcy zewnętrznych dysków twardych rocznie. Zewnętrzne dyski twarde są bardziej wrażliwe niż Michael Jackson, jeśli chodzi o wahania napięcia. Nigdy nie należy używać kabla zasilającego swojego znajomego w nagłych przypadkach, jeśli to zrobisz, będziesz tego żałować!

2. Nie zaśmiecać rzeczy na górze lub na całym dysku

Ten łapie dużo ludzi na zewnątrz. Zewnętrzne http://jackmotors.pl dyski twarde, w rzeczywistości, sprzętu komputerowego w ogóle, są uczuleni na ciepło. Piling książki czy ubrania na wierzchu napędu powoduje, że powietrze wokół napęd zostać uwięziony w końcu powoduje efekt podobny do pieca, które po prostu powoduje przegrzanie dyski, topi się, zapalić, kto wie?

obuwie ochronne
- autor artykułu