Jak rozsadnie dysponowac pieniedzmi i je zbierac?

Jak rozsadnie dysponowac pieniedzmi i je zbierac?

Opisałbyś siebie jako Przedsiębiorca Ekstremalne kupony

Czy kiedykolwiek oglądałem TLC Extreme kupony Show?

Niedawno dostrojone, aby zobaczyć, co pokazują w tym wszystkim chodzi. Byłem zaskoczony, jak te dedykowane kupon wycinek ekstremalne wygaszacze były. Mieli plik folderów poświęconych niedziela papieru reklamy.hologram legitymacja zaciągnąć ich pomocą swoich sąsiadów i przyjaciół, aby zapisać kupony dla nich. Mają też sklep spożywczy aplikacje na swoim telefonie ostrzegając ich sprzedaży.

Jeden człowiek w szczególności uderza w sklepie spożywczym cztery dni w tygodniu, by sprawdzić się na promocji w sklepie. Kiedy nie było się zbieranie przedmiotów, aby włożył w domu półkach sklepowych znajdujących się w piwnicy, jest on podziwiając to, co już zebrane.

Byłem zdezorientowany, dlaczego oni zbierają szampon dla następnych dwóch lat, papier toaletowy przez najbliższe osiem miesięcy i wiele więcej elementów półki nie byłyby wykorzystujących w nadchodzących latach.

Jedna osoba została kupno przedmiotów nie miała żadnego pożytku. Wiele osób na koncert stwierdził spędzają około 30 $ tygodniowo kupno przedmiotów. Rejestry wykazywały wartości 800.00 i 900.00 dolarów, produktów do 15.00 i 20.00 dolarów. Muszę przyznać, że to niesamowite oglądać jednak; to jest osłabiona, w tym samym czasie.

Widzisz, wszyscy ci ludzie mają coś wspólnego. Czy wiesz co to jest?

Co mi się zaobserwować, oglądając ekstremalną kupony, każdy był jednym z ludzi, spędzają godziny na godzin poświęconych oszczędności. Ich poziom dochodów nie zmienia się i kupują przedmioty, które nie będą służyć ich rodziny na długie lata. Niektóre pozycje mogą nawet wygaśnie zanim ominąć ich używania. Do tego wszystkiego, potrzebują miejsca do przechowywania wszystko.

Dostałaś taką hurtownia odzieży dziecięcej samą wiadomość?

Spędzają całe swoje oszczędności czasu.

- autor artykułu