10 powodow dla ktorych oplaca sie wziac kredyt na dom

10 powodow dla ktorych oplaca sie wziac kredyt na dom

3. Nie zostawiaj podłączone przewody Wojna o ocean

Czy jest to kabel zasilania lub po prostu połączenie USB z zewnętrznego dysku twardego USB do komputera, upewnij się, że nie ma absolutnie żadnego sposobu ktoś może potknąć jakichkolwiek kabli - może to okazać się katastrofalne. Albo dysk zostanie strącony jego podwyższone pozycji i samego uszkodzenia w jego spadku do losu, lub nagłym usunięciu kabla do transmisji danych przy jednoczesnym przenoszeniu danych może spowodować masowe szkody zarówno dysk twardy komputera i podobne.rejestracja avon Upewnij się, że połączenie jest Hoff dowodem; rozumiem przez to: David Hasselhoff nawet może potknąć się po pijanemu w całym domu bez ryzyka potknięcia żadnych kabli.

4. Włączyć coś wyłączyć, gdy nie jest używany

Zewnętrzne dyski twarde, w przeciwieństwie do laptopów i komputerów nie są wykonane, aby pozostać na stałe. przegrzania i uszkodzenia danych w grę wchodzą, gdy urządzenia te są w lewo przez długie okresy czasu (zwłaszcza w połączeniu z punktem 2, powyżej).

10 powodow dla ktorych oplaca sie wziac kredyt na dom

5. Unikaj przełączania zastosowanie między PC i Mac

Jest to cichy zabójca. Niewiele osób wie, ale mam doświadczenie w moim życiu. Stała zmiana sterowników wykorzystywanych do przesyłania danych między zewnętrznym dyskiem twardym i bardzo różnych komputerach PC i Mac mogą powodować danych jest uszkodzona. Jeśli zajdzie taka potrzeba, a zakupić dwa oddzielne dyski do wykorzystania na różnych maszynach

Te 5 małych wskazówek może zaoszczędzić ogromne ilości żalu. Jest kilka rzeczy, gorsze od utraty wszystkich danych z zewnętrznego dysku twardego, a mimo zewnętrznego odzyskiwania danych jest zawsze możliwe, to najlepiej nie chcesz skończyć w takiej sytuacji. Zewnętrzne odzyskiwanie danych koszmarem każdego profesjonalisty!

PS: Jeśli masz zdjęcia do ciebie z dowolnych modeli gwiazd, kopie tych, co najmniej w 5 różnych miejscach - coś pokazać wnukom!

transportery płytkowe
- autor artykułu