Lokaty na rynku polskim

Lokaty na rynku polskim

Firmy produkujace najlepsze laptopy

Po demontażu laptopa i wyjąć cały kurz. Przetestowałem napięcia na terminalu portu USB. Normalne napięcie zasilania portu USB, gdy jest on pracy grzywny jest 5V tyle DC do zasilania urządzeń USB. Napięcie jest po prostu normalne po testowałem go, Ten problem jest trochę trudniej, bo już robiłem kilka możliwych rozwiązań, które zwykle wykorzystywane do rozwiązywania tego rodzaju problemu.nasza strona internetowa Po wykonaniu wszystkich opisanych powyżej czynności i nadal nie naprawili problem, zatrzymałem się na chwilę i dalej analizować to, co naprawdę jest przyczyną problemu.

Lokaty na rynku polskim

Po myślenia Przyszło mi do głowy, że to, co jeśli przepływ prądu przez port USB, który jest generowany przez napięcie zasilania jest już pogorszeniu. Dla Twojej informacji, nawet jeśli napięcie zasilania jest po prostu normalne, powiedzmy 5 V DC, ale prąd (mierzony w amperach) jest już pogorszyła, wciąż nie może dostarczyć wystarczającą moc, aby uczynić pracę urządzeń USB. Ostatnią metodą zrobiłem, aby rozwiązać ten problem było to, że użyłem zewnętrznego koncentratora USB 2.0, który jest wstawiany z jednego portu USB laptopa. Po zainstalowaniu koncentratora USB 2.0 i ilekroć podłączać żadnych urządzeń USB, to już działa perfekcyjnie i USB Nie rozpoznano problem został całkowicie wyeliminowany.

Lokaty na rynku polskim

Mam nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci uzyskać kilka pom ysłów na rozwiązanie problemu USB nie jest rozpoznawany w systemie Windows.

rury z brązu Ba1032
- autor artykułu