Zakup laptopa a budzet domowy

Zakup laptopa a budzet domowy

Xbox 360 przed przegrzaniem Problem - przyczynę i naprawić Porady

W tym artykule masz zamiar dowiedzieć o przegrzaniem problemu Xbox 360, która dotyka większość 360 konsol w pewnym momencie lub innego. Co może nie być świadomy jest fakt, że przegrzanie konsoli Xbox 360 może doprowadzić do strasznych błędów systemowych, takich jak czerwony pierścień śmierci, upaść, zamrażania, a także ogólna awaria systemu. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, co powoduje, że Xbox 360, aby uzyskać tak gorąco, jak również, co można by powstrzymać go przed zniszczeniem przez to ciepło.

W porównaniu ze starą konsolę Xbox, nowy Xbox 360 jest znacznie cieńsza, lżejsza sprawa. Oznacza to jednak, że przestrzeń wewnątrz konsoli i wokół elementów jest znacznie ograniczona, co uniemożliwia obieg powietrza. Podczas korzystania z konsoli, rozgrzewa wewnątrz tej ciasnej środowiska i nie może uciec, co ostatecznie prowadzi do błędu przegrzania Xbox 360. Ten problem nie jest jeszcze lepsze od faktu, że Xbox 360 nie został zaprojektowany z wyjątkowo mocnym chłodzeniem System- nie ma wystarczającej liczby wentylatorów i radiatorów, aby zapobiec poziomów temperatury z rakieta.

Więc co można zrobić, aby zapobiec przegrzaniu Xbox 360?

Zakup laptopa a budzet domowy

Po pierwsze, nie powinien mieć Xbox 360 w miejscu, w którym leży płasko (tzn poziome z płyty bazowej dotyka podłoża) Zamiast iść do lokalnego sklepu z grami wideo, bądź skorzystać z wyszukiwarki na eBay, na pionowej Xbox 360 stoisku. Za pomocą jednego z nich, konsola będzie miała maksymalną ilość powierzchni narażonych na ruchy powietrza, co oznacza, że ??ciepło może być szybciej zwolniony.

Po drugie, należy zawsze wyłączyć konsolę Xbox 360 po kilku godzinach grania. Zapisz grę i włącz konsolę i odczekać co najmniej 30 minut przed włączeniem go ponownie. Pomoże to zapobiec ciepło z budynku wewnątrz przypadku twojej konsoli, która może doprowadzić do przegrzania błędu na konsoli Xbox 360.

Wreszcie, trzeba otworzyć konsolę i oczyścić cząsteczki kurzu, które mogłyby zapchać wentylatory i radiatory, jak Kurkuma (Turmeric) - 720mg/240kaps również czek na szkody spowodowane przegrzaniem. W wielu przypadkach gracze uznają, że ich konsole muszą mieć napraw przeprowadzanych dla typowych błędów, takich jak czerwony pierścień śmierci, kiedy otwierają się sprawą.

Najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się, jak prawidłowo utrzymywać i naprawić Xbox 360, aby utrzymać go w ruchu na jej szczyt jest użycie instrukcji naprawy. Jednym z nich będzie zawierać krok po kroku wideo, pokazujący, w jaki sposób, aby otworzyć swój Xbox 360, oczyścić go, naprawy wszelkich uszkodzeń, a następnie umieścić go w całość. Jest to z pewnością warte inwestycji, ponieważ nic nie ssie bardziej dla gracza, niż złamane Xbox 360, które nie mogą być łatwo ustalone.

najtańsze ubezpieczenie oc dla młodych kierowców
- autor artykułu