Czy oplaca sie zakladac lokate?

SBA weryfikuje sprzedaży wykazane na formularzu podatkowym, a na swojej działalności sprawozdanie finansowe meczu, że firma zapłaciła podatków. Zakładając, że spełniają kryteria, oceniający SBA będzie następnie przejrzeć harmonogramy oraz dodatkowych informacji zawartych z podatków w celu weryfikacji i kontroli krzyżowej inne wartości osobiste i firmowe zgłaszane w innych aplikacji.www.justynaczowicka.pl/2015/03/sesje-brzuszkowe_20.html

SBA potwierdza, że ??odpowiednie osoby są reprezentowane na podatki i wszystkie inne informacje zgłaszane do IRS dopasowuje dane zawarte w SBA 8 (a) wniosku.

2. Organizacja działalności:

Część organizacji biznesowych obejmuje Statutu lub organizacji, struktury gospodarczej i umów złożone w państwie. Zawiera ona również informacje ubezpieczeniowe, bankowe karty Podpis i informacje o historii firmy.

SBA weryfikuje jesteś faktycznie kontrolę nad firmą. Istnieje wiele pułapek, nawet zakładając, że jesteś bardzo pod kontrolą. Jeśli mają wspólne własności, zarządzania lub lokalizację w innej firmie, SBA będzie zaniepokojony tym, że jesteś związany z tym inny biznes.

Ponadto, jeśli inne osoby związane z firmą posiadają wyższą pozycję niż ciebie w firmie, firma będzie prawdopodobnie nie być certyfikowane. Zawsze jest możliwość przewartościowania organizacji biznesowej przed nałożeniem jednak SBA będzie uważnie analizować te informacje przed udzieleniem certyfikacji.

Twoja sytuacja osobista, w tym historii osobistej sytuacji finansowej i narracji odgrywa zdecydowanie do swojej kwalifikacji do 8 (a) programu. Jeśli zostałeś zatrzymany, na przykład, należy dostarczyć kartę papilarnych i mieć swój wniosek zostanie zatwierdzony przez FBI.

Ponadto, SBA będzie patrzeć na swojej historii zatrudnienia za ewentualne rozbieżności ze swoimi narracyjnych sprawozdań, jak również zapewnienie, że nie ma żadnej pracy poza firmą.


- autor artykułu