Planowanie budzetu a stworzenie wlasnego ogrodu warzywnego

Planowanie budzetu a stworzenie wlasnego ogrodu warzywnego

Ile wytrzymuje bateria laptopa

Gdy zasilanie laptopa nie przychodzi na nią może być wielkim źródłem niepokoju i dyskomfortu, ale nie wyciągnąć wniosek, lub po prostu jeszcze odpisać laptopa, ponieważ mogłaby ona wrócić do życia. Kilka powodów może być przypisana do laptopa nie włączania, weźmiemy krytyczne spojrzenie na niektóre z tych powodów, a jednocześnie starają się zapewnić rozwiązanie tych problemów.nasza strona www Rozwiązanie tego problemu będzie się różnić od prostych do skomplikowanej procedury, która może wymagać trochę nr ??technicznym, jak radzić sobie, ale głównym celem będzie pomoc w rozwiązaniu problemu przy minimalnych kosztach.

możliwe błędy

• Laptop zasilacz jest uszkodzony lub spalony

Planowanie budzetu a stworzenie wlasnego ogrodu warzywnego

• Bateria nie posiada ładunek

• Cięte lub uszkodzony przewód zasilający

• Złamane lub luźne portu ładowania laptopa

• IC zasilania lub niektóre elementy na płycie głównej jest uszkodzony lub spalony

Planowanie budzetu a stworzenie wlasnego ogrodu warzywnego

Rozwiązania

• Wypróbuj najpierw odłączyć przewód zasilania i baterii w laptopie, przytrzymaj przycisk zasilania przez około 60 sekund, a następnie podłącz z powrotem przewód zasilający i włączyć laptopa. Jeśli zasilanie zapala się, wyłącz laptopa ponownie i umieścić z powrotem baterię, a następnie włącz ponownie.

• Sprawdź wskaźnik LED z zasilaczem AC laptopa, gdy jest włączony, oznacza to, że zasilacz jest coraz normalne zasilanie z gniazdka, ale jeśli będzie wyłączone, to oznacza to, że zasilacz jest uszkodzony lub spalony i musi zostać wymieniony.

• Upewnij się , że bateria laptopa trzyma ładunek, sprawdzając, czy wskaźnik ładowania dioda świeci się, jeśli wskaźnik ładowania lub dioda i stabilny, to oznacza to, że bateria jest w trakcie ładowania, ale jeśli wskaźnik ładowania lub dioda miga w sposób ciągły, a następnie oznacza to, że bateria laptopa jest złe i nie posiada ładunek lub nie ładuje się, dlatego należy go wymienić.

creative Agency Bydgoszcz
- autor artykułu