Co sie bardziej oplaca: zakladac lokate czy inwestowac?

Laptop dla osob, ktore wykorzystuja go do pracy

Twój osobisty sprawozdanie finansowe lub SBA Form 413, musi pokazać swoją wartość netto skorygowany. Wartości netto nie uwzględnia wartości domu i biznesu. Wartość ta musi być niższa niż $ 250,000, a łączne aktywa osobowe muszą być poniżej czterech milionów dolarów.

Pamiętaj, że jest to "regulować" wartość netto. My w małych Certyfikaty biznesowe, LLC. Widziałem wielu klientów, którzy myśleli, że ponad limit, ale nie udało się dokonać odpowiednich korekt. Z tego powodu zaleca się, że masz profesjonalną obsługę wykonywać te obliczenia dla Ciebie. Większość renomowanych firm 8 (a) certyfikacji zrobi to za darmo, bez żadnych dalszych zobowiązań.

3. Dane osobowe:

Jeśli jesteś członkiem grupy "wyznaczony" (czarnych Amerykanów, Hiszpanie amerykańskiej, Azji i Pacyfiku Amerykanie subkontynencie Azji Amerykanie i Indianie), nie ma potrzeby, aby zapewnić upośledzenie społeczne narracji. Wszyscy inni muszą dostarczyć jeden.

Wszyscy kandydaci muszą jednak zapewnić ekonomiczną wadę narracji. Oba te dokumenty są ważnym elementem decydującym, czy aplikacja do 8 (a) programu został zatwierdzony.

Wadą Social narracji i niekorzystne ekonomicznie Narrative dostarcza specyficznych przypadków dyskryminacji ze swojego życia wykazując w oparciu o grupy, które się ubiegamy jako członek. Narracje te mogą odnosić się do konkretnej niepełnosprawności, płci, rasy, itp specyficznego

Incydenty te muszą również bezpośrednio pokazać, w jaki sposób zostały negatywnie wpływa na rozwój gospodarczy i postęp. SBA szuka tyle zweryfikowania szczegółowo jak to możliwe (nazw, dat, tytułów i lokalizacje), otrzymując swoją historię wiarygodność.

Nie bój się represje; dokument ten jest uważany za całkowicie poufne. Nawet w ramach Freedom of Information Act, to wciąż masz szansę redagowanie nazw lub szczególnych cech identyfikacyjnych.Istnieje niemal niekończące się pułapki, których należy unikać z 8 (a) programu SBA, ponieważ istnieje tak wiele szczegółowych przepisów i orzecznictwa, które muszą być przestrzegane. Najszybszym i najskuteczniejszym sposobem na uzyskanie kwalifikowanego jest, aby skonsultować się z ludźmi, którzy znają te przepisy i może kierować Ci uniknąć typowych (i nie tak często) pułapki po drodze.

Tim Strackbein pracuje w polu 8 (a) certyfikacji od ponad czterech lat, specjalizując się w skomplikowanych 8 (a) zastosowań.

goldpol.eu
- autor artykułu