Czy zakladanie lokaty na niewielkie kwoty ma sens?

Czy zakladanie lokaty na niewielkie kwoty ma sens?

Laptop do ogladania filmow

Teraz jest tylko jeden Główną wadą, że pulpit i akcji wszystko-w-jednym komputerze. Ale to jest duży. Ani daje do przenoszenia laptopa, który ci daje. Oczywiście, możliwość przenoszenia laptopa jest to, co przesunięcie wszystkie wady wymienione wcześniej.

Przeanalizujmy alternatyw, które można podjąć, jeśli jesteś zainteresowany kupnem wszystko w jednym komputerze

https://www.aspire.pl/portfolio

Pierwszym i najbardziej oczywiste rozwiązanie, kupić laptopa. W tej samej cenie, masz komputer równej mocy, która w stanie poruszać. Jeśli nie lubisz pisać na małym ekranie, łatwo jest podłączyć klawiaturę i mysz w Twoim laptopie. Pomyśl ekran laptopa jest zbyt mała, można ją podłączyć na ekranie swojego gustu i korzystać ci ekran laptopa jako drugi ekran. Kiedy korzystać z dwóch ekranów na komputerze, nigdy nie będziesz chciał wrócić.

Z drugiej strony, jeśli nie planujesz przenieść komputer wokół, należy kupić pulpit. Wiem, że wielu ludzi będzie na wszystko-w-jednym komputerze tylko na wygląd tego. Ale te dni, można kupić płaskich monitorów sumiennie zaprojektowane. Następnie można umieścić swój piękny monitor na biurku i ukryć komputer wieża pod lub obok niego. Pamiętaj, aby dać mu trochę powietrza. Jak powiedziałem wcześniej, ciepło jest jedną z rzeczy, które niszczą beton towarowy o różnych klasach i wytrzymałości większość komputera.

W rezultacie, będziesz miał komputer w potężny byś mieć ze wszystko w jednym komputerze, a dużo mniej wad i ze znacznie niższym metce. A jeśli don t umysł płaci taką samą cenę, a następnie na wszystko-w-jednym komputerze, można kupić większy i ładniejszy monitora. Można również kupić dwa i używali ich jako podzielone ekranów. Jak już wspomniano, gdy korzystają z dwóch ekranów na komputerze, nigdy nie będziesz chciał wrócić

Niestety, jeśli jesteś użytkownikiem Mac, jedyną rozsądną alternatywą jest pójść na MacBooku.Jedyny na pulpicie, który oferuje Apple, Mac Pro będzie kosztować co najmniej 3000 $. Niemniej jednak, MacBook pozostaje znacznie lepszą alternatywą wówczas iMac. Poza tym, nawet jeśli w dużym stopniu za drogie, MacBook jest bardzo dobra maszyna, specjalnie MacBook Pro.

Matthew Deforge, doradca techniczny, Bargain-Predator.com


- autor artykułu